Pedicure Hybrydowy Tychy

Pedicure hybrydowy jest doskonałą alternatywą dla jego standardowej wersji. To zabieg, który sprawdzi się szczególnie dobrze u osób, którym zależy na trwałym efekcie stylizacji paznokci u stóp.

Na czym polega pedicure hybrydowy?

Pierwsza faza pedicure hybrydowego nie różni się od standardowej formy tego zabiegu. Najpierw naskórek jest rozmiękczany w kąpieli wodnej, a następnie za pomocą technik mechanicznych usuwa się go ze stóp. Potem poprawiany jest wygląd paznokci – są one skracane i nadaje się im optymalny kształt, a skórki są odsuwane.

Po przeprowadzeniu tych czynności następuje zasadnicza zmiana pomiędzy klasycznym pedicure kosmetycznym a wariantem hybrydowym: paznokcie są poddawane stylizacji właśnie z użyciem lakierów hybrydowych, które charakteryzują się większą wytrzymałością od tych klasycznych.

Zalety pedicure hybrydowego

Pedicure hybrydowy ma wiele zalet, które docenią szczególnie osoby zapracowane, chcące cieszyć się odpowiednim wyglądem całego ciała każdego dnia. Dzięki temu, że do malowania paznokci u stóp wykorzystano lakier hybrydowy, cały pedicure charakteryzuje się zdecydowanie większą wytrzymałością. Efekt może utrzymać się na stopach nawet dwa do trzech tygodni, w zależności od tempa wzrostu paznokci. To oznacza, że jest to rozwiązanie idealne dla osób, które oczekują trwałości i efektownego wyglądu stóp. Pomalowane hybrydowym lakierem paznokcie prezentują się naturalnie, co również ma ogromne znaczenie dla wielu osób.

Niewątpliwą zaletą tego rozwiązania jest także fakt, iż zabezpieczamy paznokcie stóp przed czynnikami zewnętrznymi. Dzięki temu płytka nie ulegnie uszkodzeniu np. w kontakcie z szorstkim piaskiem – w pierwszej kolejności starta zostanie bowiem warstwa lakieru hybrydowego.