Manicure hybrydowy tychy

Codzienna stylizacja paznokci w domowym zaciszu może być czasochłonna i nużąca. Dla Pań, którym zależy na uzyskaniu naturalnego efektu i zaoszczędzeniu odrobiny czasu posiadamy idealne rozwiązanie, jakim jest manicure hybrydowy.

Na czym polega metoda hybrydowa?

Manicure hybrydowe jest jedną z najpopularniejszym metod stylizacji paznokci. Podczas wykonywanie takiego rodzaju manicure wykorzystywany jest preparat, który niejako łączy w sobie cechy standardowego lakieru do paznokci i żelu światłoutwardzalnego.

W zależności od złożoności wzoru, jaki chce uzyskać Klientka, zabieg trwa od 1 do 2 godzin. Nie da się dokładnie określić trwałości manicure z użyciem lakierów hybrydowych: czas, przez jaki można nosić konkretną stylizację jest uzależniony głównie od tempa wzrostu płytki paznokcia, ale również od stylu życia danej Klientki.

Dlaczego warto zdecydować się na manicure hybrydowe?

Paznokcie hybrydowe to doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą cieszyć się pięknym wyglądem dłoni, a jednocześnie zapomnieć o konieczności ich codziennego malowania w domu. Jako że lakiery do manicure hybrydowego wyróżniają się sporą wytrzymałością, kolejny zabieg tego samego rodzaju trzeba wykonać dopiero wtedy, gdy pojawi się nieestetyczny odrost.

Niewątpliwą zaletą tej metody stylizacji jest również naturalny wygląd paznokci. Płytka nie jest pogrubiona, a co za tym idzie – dłonie prezentują się tak, jakby były pomalowane klasycznym lakierem.

Wady tej metody stylizacji paznokci

Paznokcie hybrydowe, jak każda metoda stylizacji, niosą za sobą pewne wady. Wśród nich z pewnością należy wskazać ryzyko wystąpienia alergii na środki stosowane podczas tej formy manicure, a także ryzyko przesuszenia płytki paznokcia.