mikrodermabrazja diamentowa tychy

Wśród szerokiej gamy zabiegów kosmetycznych, jakie oferujemy, można wskazać również mikrodermabrazję diamentową. Dzięki niej skóra staje się wyraźnie wygładzona i prezentuje się doskonale.

Jak działa mikrodermabrazja diamentowa?

Mikrodermabrazja diamentowa jest wykonywana przy użyciu urządzenia z głowicami pokrytymi drobinkami diamentu. Podczas przykładania głowic do skóry twarzy i dekoltu, dochodzi o jej dokładnego oczyszczenia, a także złuszczenia nagromadzonego naskórka.

Zabieg ten można zatem określić mianem mikropeelingu, który aktywizuje komórki naskórka, pozwalając na usunięcie martwych komórek i pobudzając wytwarzanie nowych.

Zalety mikrodermabrazji

Mikrodermabrazja pozwala na wyraźne dotlenienie oraz oczyszczenie naskórka, a także wygładzenie skóry. Dzięki temu, że zabieg pobudza produkcję kolagenu, płytkie zmarszczki stają się zdecydowanie mniej widoczne, a przebarwienia – jaśniejsze.

Kiedy nie można wykonać zabiegu?

Mikrodermabrazja nie jest wskazana dla kobiet w ciąży, a także karmiących piersią, osobom z chorobami skóry, w tym m.in trądzikiem różowatym, a także pacjentom onkologicznym. Dodatkowo, nie zalecamy przeprowadzania zabiegu mikrodermabrazji tuż przed ważną okazją, gdyż na skórze może pojawić się drobne zaczerwienienie, które zniknie po kilku dniach od przeprowadzenia zabiegu.

 

Dodaj tu swój tekst nagłówka