stylizacja rzęs tychy

Odpowiednio dobrana stylizacja rzęs może sprawić, że spojrzenie się wyostrzy, przykuwając uwagę otoczenia. To świetne rozwiązanie dla osób, których naturalna oprawa oczu jest delikatna i nie pozwala na uzyskanie odpowiedniej głębi.

Przedłużanie rzęs

Stylizacja rzęs metodami 1:1, 2:1 i 3:1 pozwala na uzyskanie wyjątkowo naturalnego efektu. Dzieje się tak dlatego, że rzęsy dobiera się do kształtu oka klientki, wyzwalając całe jego piękno i podkreślając jego zalety. Linia rzęs wydaje się być pełniejsza, a oko przykuwa uwagę otoczenia dzięki kurtynie ciemnych włosków okalających oczy.

Efekt takiego zabiegu może utrzymywać się od 3 do 6 tygodni, w zależności od indywidualnych uwarunkowań. W tym czasie nie ma konieczności stosowania zalotki czy tuszu do rzęs. Oczy prezentują się perfekcyjnie tuż po wstaniu z łóżka, co oznacza ogromną oszczędność czasu każdego poranka.

Przedłużanie rzęs metodami Volume i Mega Volume

Stylizacja rzęs metodami Volume i Mega Volume pozwala na uzyskanie najbardziej spektakularnego efektu. To rozwiązanie szczególnie dobre dla osób o dużych oczach: w przypadku niewielkiej twarzy oraz samych oczu, stylizacja volume może przynieść efekt odwrotny do zamierzonego.

Jak wybrać metodę dla siebie?

Technik, jakimi wykonywana jest stylizacja rzęs, można wskazać kilka. Każda z nich ma swoje zalety, jeśli zostanie odpowiednio dopasowana zarówno do kształtu oka i twarzy klientki, jak i stanu jej rzęs. Dlatego też przed ostatecznym wyborem metody, zachęcamy do konsultacji. Dzięki wiedzy oraz doświadczeniu, nasze stylistki wyjaśnią dokładnie, jakie efekty przyniesie wykorzystanie każdej ze wspomnianych metod w konkretnym przypadku i doradzą najkorzystniejsze rozwiązanie.