IBX PAZNOKCIE TYCHY

Osłabione paznokcie nie tylko nie prezentują się najlepiej, ale również mogą oznaczać spore utrudnienie, gdy zechcemy skorzystać z manicure. W takim przypadku warto zdecydować się na zabieg IBX!

Czym jest zabieg IBX na paznokcie?

Osłabione stylizacją lub kontaktem z silnymi środkami chemicznymi paznokcie nie nadają się do wykonania jakiegokolwiek manicure. Dotychczas nie było innej możliwości regeneracji płytki paznokcia niż to, żeby dać im „odpocząć” od substancji, która okazała się szkodliwa. Na szczęście, to się zmieniło – teraz można skorzystać z zabiegu IBX, który chroni i wzmacnia płytkę paznokcia. Zabieg może być wykonany odrębnie lub wraz z manicure.

Zalety zabiegu IBX

Podczas gdy standardowe odżywki wpływają jedynie na wierzchnią warstwę płytki, zabieg IBX na paznokcie wnika wgłąb, zapewniając doskonały efekt w krótkim czasie. Osłabione i cienkie paznokcie stają się wyraźnie mocniejsze, a przy tym są chronione przed uszkodzeniami mechanicznymi.

Przeciwwskazania do wykonania zabiegu

Zabieg IBX na paznokcie może być stosowany przez większość osób. Jest szczególnie zalecany tym paniom, które borykają się z problemem cienkich, łamliwych paznokci. Jedynym przeciwwskazaniem do stosowania tego preparatu jest nadwrażliwość na składniki – akryl oraz oleje, które są w nim zawarte.